Seferihisar Araç Kiralama

Seferihisar Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Seferihisar
Araç Sınıfları:Ekonomik, Suv, Orta, Minibüs
Kiralama Noktaları4
Popüler Acenteler:Easy GO
Seferihisar Hakkında

İzmir’in turistik ilçelerinden biri olan Seferihisar, koyları, plajları, organik pazarları ve Antik kentleriyle popülerliğini pekiştirmeye devam ediyor. “Sakin Şehir” olarak adlandırılan bu ayrıcalıklı bölge, gezi açısından ziyaretçilerine yoğun bir program sunuyor. İzmir’in güney kısmında konumlanan Seferihisar’ın komşuları arasında Güzelbahçe, Urla ve Menderes bulunuyor. Hem ilçeyi hem de güzelliklerle dolu komşularını keşfetmek için araç kiralama seçeneğini değerlendirmek en konforlu seçeneklerden biri.

İzmir şehir merkezine 52 km uzaklıkta olan ilçeyi kiraladığınız araçla kolayca keşfetmeniz mümkün. Bölge; huzurlu ve sessiz atmosferi, temiz doğası ve misafirperver insanları ile “Sakin Şehir” kategorisinde olmayı fazlasıyla hak ediyor. Yaz aylarında dahi ilçe içerisinde trafiğe takılmadan dilediğiniz noktaya hızlıca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kiraladığınız araçla Seferihisar ilçesine geldiğinizde Teos Antik Kenti ve Teos Antik Tiyatro’ya öncelik verebilirsiniz. Bu bölgeye ulaşım sağlamak adına Eski Sığacık Yolu’nu kullandıktan sonra Akkum Caddesi’ne doğru dönüş yapmanız gerekiyor. Sığacık Kalesi, Sığacık Gece Pazarı ve meşhur Sanat Sokağı da bu noktada konumlanıyor. Liman Caddesi’ne girdiğinizde ise sırasıyla Sığacık Marina ve Teos Marina’yı karşınızda bulabilirsiniz.

Osmanlı ve Selçuklu dönemlerinden kalan tarihi camileri ziyaret etmek adına ilçe merkezine doğru yol almalısınız. Akkum Plajı ve Akvaryum Plajı gibi ilgi gören plajlara tanıklık etmek içinse Teos Orman Piknik Alanı’nı geçtikten sonra Teos Caddesi’ne dahil olmalısınız. Eğer tercihinizi Akarca Halk Plajı’ndan yana kullanmak isterseniz, aracınızla sahil üzerinden Teos Antik Limanı’na kadar ilerlemeniz şart.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular