İzmir Buca Araç Kiralama

Buca Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Buca
Buca Hakkında

İzmir’in merkez ilçelerinden birisi olan Buca, antik çağlardan bu yana yerleşimin olduğu bir yer olarak biliniyor. Nüfus açısından İzmir’in en büyük yerleşim birimi olan Buca, İtalyancada “Çukur” anlamına geliyor. Konumunun çukurda kalması dolayısıyla isminin de buradan geldiği düşünülüyor. İlçe sınırları içerisinde birçok tarihi ve turistik mekan bulunuyor.

Buca’da keşfedilecek ve görülecek pek çok yerin bulunması ilçeyi İzmir’in cazibe merkezlerinden birisi haline dönüştürüyor. Buca’daki gezilecek yerleri detaylı bir şekilde görebilmek ve zamandan tasarruf edebilmek için araç kiralama desteği alabilirsiniz.

Buca’yı gezerken, Rum Evleri’nin bulunduğu sokağı keşfedebilir, Hasanağa Parkı’nda çimlerin keyfini çıkartabilirsiniz. Buca denilince akla gelen yerlerden olan ve birçok Hristiyan’ın yıl boyu ziyaret ettiği Protestan Baptist Kilisesi’ni de görmeyi sakın unutmayın. Bunun yanı sıra Buca Gölet kenarında yürüyüş yapabilir, ilçe sınırları içerisinde dev heykeli bulunan Mevlana’yı görebilirsiniz. Tüm bu seçeneklere ek olarak, Yedigöller, Kızılçullu Su Kemerleri, Baltazzi Köşkü, Forbes Köşkü, St. Jean Baptist Latin Katolik Kilisesi, Şirinyer Tren İstasyonu, Kadifekale Dağı’na işlenmiş Atatürk Maskı da görülmeye değer mekânlar arasında yer alıyor.  

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular