Ümraniye Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Suv
Suv
Üst
Üst
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs

Ümraniye Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Ümraniye
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Suv, Üst, Lüks, Minibüs
Kiralama Noktaları22
Popüler Acenteler:SMT
Ümraniye Hakkında

Kuzeydan Çekmeköy, Beykoz ve Sancaktepe tarafından, güneyden ise Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar ile çevrelenen Ümraniye'ye ulaşımın ana arteri Şile Otoyolu olarak bilinir. Anadolu yakasında yer alan ilçye kiraladığınız araç ile karşıdan gelmek isterseniz kuzey yönünden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanmalı ve ardından İstanbul Çevreyolu'nu takip ederek Şile Otoyolu'nu kullanmalısınız. FSM kullanılarak giriş yapılacak olan ilçeye giriş yaparken, sağ tarafınızda "Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanı" yer alacak ve daha ileride ise "Hacegan Hatıra Ormanı" kalacak şekilde ilerleyebilirsiniz. Birbirine çok yakın mesafede bulunan bu iki noktada kısa molalar vererek, yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

İlçeye karşıdan alternatif diğer bir giriş noktası ise yine konforlu olması açısından kiraladığınız araç ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü kullanılarak Şile Otoyolu'nu takip ederek Kıskıklı yönünü kullanmak bir seçenek olarak tercih edilebilir.

Hatıra ormanını geçtikten sonra sağa yönelerek,merkeze doğru adım atabilir ve karşılıklı konumda yer alan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ni görebilirsiniz. Böylelikle Ümraniye merkeze vardığınızdan emin olabilir, ve çeşitli tesisleri ziyarete bulunabilirsiniz. Bu noktadan, yolun hemen karşı tarafında bulunan Ümraniye Belediyesi'ni geçerek ardı ardına yer alan çok sayıda otelde konaklama olanağına sahip olacaksınız.

Ümraniye'nin sosyal olanaklarından faydalanmanız gerekirse; Metrogarden AVM, Cinemaximum Meydan, İdealistpark AVM gibi birçok yerin yanı sıra; tarihi yerlerini görmek istediğinizde ise Cevherağa Cami, Cevher Ağa Mektebi, Hekimbaşı Av Köşkü, Ali Baba Çeşmesi, Cevher Ağa Çeşmeleri, Dudullu Adile Sultan Çeşmesi gibi mekanlar sizleri bekliyor olacak.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular