İstanbul Dudullu Araç Kiralama

Dudullu Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Dudullu
İstanbul Dudullu Hakkında

İstanbul'un Anadolu Yakası’nda yer alan ve Ümraniye ilçesinin en büyük semti olan Dudullu, şehrin sanayisiyle ünlü bölgelerinden biri. Otomotiv, tekstil, kimya, gıda ve metal gibi sektörlerde faaliyet gösteren pek çok firmanın faaliyet gösterdiği Dudullu Organize Sanayi Bölgesi ile dikkat çeken semt, aynı zamanda birçok alışveriş merkezi, market ve mağazasıyla önemli bir ticaret merkezi konumunda. İstanbul'un diğer semtlerinin yanı sıra pek çok şehrinden de düzenli otobüs seferlerinin düzenlendiği Dudullu, her gün yüzlerce yolcuya hizmet veren Dudullu Otogarı’yla da biliniyor.

Görülmeye değer tarihi ve kültürel zenginlere sahip Dudullu’da ilk uğramanız gereken yer yemyeşil çam ormanları arasında şehrin kalabalığından uzakta dinlendirici bir tatil yapabileceğiniz Trabzon Park. Yürüyüş parkurları ile çocuk oyun alanlarının yanı sıra kafeler, çay bahçeleri ve restoranlara da ev sahipliği yapan park, temiz havada piknik yapmak için de ideal bir adres. Doğa tutkunları, Dudullu’da el değmemiş güzellikleriyle ünlü Ihlamurkuyu Ormanı ve Şile Yolu Ormanı’na da mutlaka uğramalılar.  

Araç kiralama hizmeti alarak her köşesini konforlu bir yolculukla keşfe çıkabileceğiniz Dudullu’da Aşıklar Tepesi olarak da bilinen Dudullu Tepesi’nden muhteşem fotoğraflar çekebilir; yöresel ürünler bulabileceğiniz Ümraniye Çarşı ve Canpark AVM’de keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular