Ataşehir Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Suv
Suv
Üst
Üst
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs

Ataşehir Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Ataşehir
Araç Sınıfları:Ekonomik, Orta, Suv, Üst, Lüks, Minibüs
Kiralama Noktaları24
Popüler Acenteler:Pusula
Ataşehir Hakkında

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir’e karayoluyla ulaşmanız mümkün. Denize kıyısı olmayan bu ilçe İstanbul’un doğu yarısında, Kocaeli Yarımadası’nın batı kısmında konumlanıyor. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanan, gelişmeye ve yükselmeye devam eden Ataşehir; iş, konaklama, eğlence ve aktivite seçeneklerinin oldukça fazla olduğu ilçelerden biri. Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ilçelerine komşu olan bu ilçeye ulaşmak için birçok alternatif yol güzergahı bulunuyor.

Alışveriş merkezleri, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, Kayışdağı Ormanı, My Museum Otomobil Müzesi, Ali Gazi Baba Türbesi, Mimar Sinan Camii, kültür ve sanat merkezleri ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bu ilçeyi kiralayacağınız bir araçla keşfetmeniz mümkün. Aracınızla ilçeye ulaşmak için Anadolu Otoyolu (TEM) ya da D-100 Karayolu (E-5) üzerinde bulunan Ataşehir girişlerini kullanabilirsiniz. İstediğiniz segmentte kiralamış olduğunuz aracınızla, Anadolu Yakası’nda bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan Ataşehir’e E-80 üzerinden TEM Otoyolu’nu veya D-100  Karayolu’nu kullanarak ulaşabilirsiniz. Üsküdar, Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla ilçelerinden de ilçeye D-100 Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Anadolu Yakası’nın Ümraniye, Beykoz gibi noktalarından yine E-80 üzerinden TEM Otoyolu’nu kullanarak, Şile, Çekmeköy, Sancaktepe gibi ilçelerden de Şile Otoyolu’nu kullanarak Ataşehir’e gidebilirsiniz.

Avrupa Yakası’ndan Ataşehir’e ulaşmak için köprü geçişi yapmanız gerektiğini belirtelim. Yakanın Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli gibi ilçelerinden yola çıkmışsanız 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü (eski adıyla Boğaziçi Köprüsü) kullanabilirsiniz. Köprü çıkışında D-100 Karayolu’na giriş yaparak Ataşehir’e ulaşabilirsiniz. Sarıyer, Arnavutköy, Eyüpsultan gibi ilçelerinden Ataşehir’e ulaşmak içinse Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçiş yapabilirsiniz. Köprü sonrası E-80 Karayolu’na bağlanarak Ataşehir ilçesine gidebilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular