İstanbul Ataköy Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Ataköy Hakkında

Ataköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bakırköy ilçesinin semtlerinden biri. Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, İncirli, Florya ve Yeşilköy’e komşu olan Ataköy, İstanbul’un kaliteli yaşam sunan en lüks semtleri arasında yer alıyor. Yeşil alanları, park ve bahçeleri ile insana huzur veren bir manzara ve doğaya sahip olan Ataköy, merkezlere yakınlığı, ulaşım rahatlığı ile de dikkatleri çekiyor. Bizans İstanbul’unun dört büyük açık sarnıcından biri olan Fildamı Açıkhava Sarnıcı, Yunus Emre Kültür Merkezi, Bakırköy Belediye Konservatuarı, Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina, Atrium Alışveriş Merkezi gibi alanlarıyla hoş zaman geçirebileceğiniz Ataköy’ü istediğiniz model ve özellikte kiralayacağınız bir araçla gezebilirsiniz.

Ataköy’e; Kuzey Marmara Otoyolu (0-7), Avrupa Otoyolu (TEM), İstanbul 1. Çevre Yolu (0-1) ya da Sirkeci’den başlayarak Bakırköy’e dek uzanan Kennedy Caddesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan Ataköy’e ulaşmak için Kuzey Marmara Otoyolu’nu ve Avrupa Otoyolu’nu kullanabilir veya D-020 yolu üzerinden önce İstanbul 1. Çevre Yolu’na sonra da D-100 Karayolu’na (E-5) bağlanarak da semte giriş yapabilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih, Zeytinburnu gibi ilçelerden Ataköy’e ulaşmak için Kennedy Caddesi’ni veya D-100 Karayolu’nu kullanabilirsiniz. Sarıyer, Beşiktaş gibi ilçelerden ise İstanbul 1. Çevre Yolu’ndan D-100 Karayolu’na bağlanarak semte varabilirsiniz. Büyükçekmece ve Avcılar’dan da D-100 Karayolu üzerinden devam ettiğinizde Ataköy’e ulaşabilirsiniz. Arnavutköy’den Ataköy’e en kısa ve en hızlı ulaşım alternatifi Kuzey Marmara Otoyolu olacaktır.

Anadolu yakası ilçelerinden Ataköy’e ulaşmak için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü veya Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçmeniz gerekiyor. Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye gibi ilçelerden Ataköy’e gidecekseniz İstanbul 1. Çevre Yolu’ndan devam edip D-100 Karayolu’na bağlanmanız gerekiyor. Bu ilçelerden gelirken sahil havası da almak isterseniz Kennedy Caddesi’ni de güzergahınız olarak belirleyebilirsiniz.

 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular