İstanbul Arnavutköy Araç Kiralama

Araç Kiralama
Rezervasyon Sorgulama
Rezervasyon İptal

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Saat
Arnavutköy Hakkında

Karadeniz’e kıyısı olan Arnavutköy, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunuyor. İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi olan Arnavutköy, ahşap evleri ve tarihi dokusuyla da Avrupa Yakası’nın göz bebeği konumunda. Avrupa Yakası’nın Esenyurt, Başakşehir, Eyüpsultan, Büyükçekmece ve Çatalca gibi önemli ilçelerine komşu olan Arnavutköy, İstanbul’un lojistik merkezlerinden Hadımköy’ e de ev sahipliği yapıyor. İlçe sınırları içerisinde uluslararası havalimanı olarak İstanbul Havalimanı’nı görebilirsiniz.

Şehrin geleneksel merkezlerine nispeten uzakta yer alan yer alan Arnavutköy’ü, kiralayacağınız aracınızla baştanbaşa gezmeniz mümkün. İstanbul Havalimanı’ndan ilçeye Kuzey Marmara Otoyolu’nu kullanarak ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’nın Kadıköy, Ümraniye, Beykoz gibi önemli noktalarından yine Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Çevre yolu ve Adapazarı’ndan Edirne’ye ulaşan, Kemerburgaz yolu olarak bilinen D 020 karayolu ile Arnavutköy’e gidebilirsiniz. Ayrıca Boğaz’ı görerek uzun bir yolculuk yapmak isterseniz Beşiktaş’tan Bebek’e kadar sahil şeridini takip edip ardından Arnavutköy’e ulaşabilirsiniz.

İlçenin önemli turizm merkezlerinden Karaburun sahilini hem yazın hem kışın ziyaret edebilirsiniz. Yazları bir tatil kasabasına dönüşen Karaburun sahiline ilçe merkezinden D 020 karayolunu kullanarak ulaşabilirsiniz. İlçe içerisinde yer alan en eski yerleşim birimlerinden Filiboz Viranlığı olarak bilinen Filiboz Antik Kasabası, Terkos Su Medeniyetleri Müzesi,  günümüzde Durusu Gölü olarak anılan Terkos Gölü, yeşille maviyi birleştiren İmrahor Mesire alanı ve Taşoluk Yeşil Camii de ilçede görülebilecek diğer noktaları oluşturuyor.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz araç kiralama seçeneklerini nasıl sunuyor?
Enuygun, araç kiralama işlemlerimin güvenliğini nasıl sağlıyor?
Enuygun’da hangi marka araçları kiralayabilirim?
Enuygun’da nasıl araç kiralayabilirim?