Samandağ Araç Kiralama

Samandağ Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Samandağ
Hatay Samandağ Hakkında

Eski adı Süveydiye olan ve Hatay merkezine yaklaşık 26 kilometre uzaklıkta Akdeniz kıyısında uzanan Samandağ ilçesi, zengin tarihi ve doğal güzellikleriyle yılın her mevsimi insanları kendine çekiyor. Geniş alana yayılan güzelliklerini araç kiralayarak keyifle gezebileceğiniz ilçede Hatay'ın simgelerinden biri haline gelen ve M.Ö. 300'lü yıllarda önemli bir liman kenti olan Samandağ’a ulaşım için inşa edilen etkileyici Titus Tüneli’ni yakından görerek gezinize başlayabileceğiniz. Doğa yürüyüşlerinin de en sevilen adreslerinden biri olan ve Titus Tüneli’ne yakın bir konumda bulunan Beşikli Mağarası da mutlaka uğramanızı önerdiğimiz yerler arasında.

Türkiye'nin en uzun sahillerinden biri olan Samandağ sahilinde masmavi denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz ilçede çarpıcı gün batımları eşliğinde keyifli akşam yürüyüşlerine çıkabilir veya sahilde sıralanan restoranlar, kafeler ve çay bahçesindeki mola vererek gezinizin yorgunluğunu atabilirsiniz.

Her bütçeye uygun otel ve konaklama tesisi bulabileceğiniz Samandağ’da sıcak yaz aylarında buz gibi sularda serinlemek için elde edilmemiş güzelliklere dikkat çeken Batıayaz Yaylası’na gidebilir veya organik ürünleri, ev yapımı reçeller ve defne sabunlarıyla ünlü Vakıflı Köyü’ne uğrayarak keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti alarak kolayca ulaşabileceğiniz Hatay merkezinde ise binlerce yıllık hazinelere ev sahipliği yapan müzeleri gezebilir, yöresel lezzetler tadabileceğiniz restoranlara uğrayabilir ve otantik çarşılarda el sanatı ürünler alabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular