Hatay Merkez Araç Kiralama

Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Merkez
Hatay Merkez Hakkında

“Medeniyetlerin Beşiği” olarak isimlendirilen Hatay, bugüne kadar bölgede kurulan tüm devletlerin egemenlik alanlarından birisi oldu. Hoşgörü ve tevazu konusunda birçok yerleşim biriminden ileride olan kentte, hemen her dine ve onun geleneklerine saygı gösteriliyor. Tam bir Anadolu mozaiği olması dolayısıyla Hatay, derin geçmişi ve birikmiş kültür yapısı ile dünyanın dört bir yanından turist çekmeye devam ediyor.

Hatay, kültürel ve tarihsel anlamda kentin her noktasında görebileceğiniz dönemsel izleri taşımaya devam ediyor. Bu noktada kentteki eserleri görebilmek ve hemen hepsine vakit ayırabilmek için araç kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu seçimle birlikte Hatay’ı daha iyi tanıyacak, kendinize bu yolculukta daha fazla vakit ayırabileceksiniz.

Hatay’da her dine ve her kültüre kapı sonuna kadar açılıyor. Turistlerin ilgisini çeken bu eşsiz yapı, kişilerin ilgisini buraya çekiyor. Dolayısıyla Hatay’da gezilip, görülecek birçok yer bulunuyor. Bu mekanlar arasında, Hatay Arkeoloji Müzesi, Habib-i Neccar Camii, Hristiyanlar için kutsal sayılan ve hac yeri olarak bilinen St. Pierre Kilisesi, Uzun Çarşı, Eski Antakya Evleri, Musa Ağacı, Beşikli Mağara da mutlaka gezi listenizde yer almalı.  

 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular