Bulancak Araç Kiralama

Bulancak Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Bulancak
Giresun Bulancak Hakkında

Giresun'un Karadeniz kıyısında uzanan huzurlu ve turistik bir ilçesi olan Bulancak, şehir merkezine yaklaşık olarak 16 kilometre gibi yakın bir konumda yer alıyor. Ordu-Giresun Havalimanı'ndan araç kiralayarak rahatça ulaşabileceğiniz ve çevresindeki güzellikleri yakından görebileceğiniz Bulancak, hem tertemiz plajları hem de büyüleyici yaylaları ile ilgi çeken bir yer. Akdeniz’i aratmayan geniş sahilinde tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz Bulancak'ta sahil kenarında hizmet veren restoranlar, kafeler ve kır bahçelerinde de keyifli zaman geçirebilir veya deniz manzaralı otellerde konaklayabilirsiniz.

Her köşesi birbirinden güzel yaylalarla çevrili olan Bulancak'ta araç kiralayarak kolayca ulaşabileceğiniz Paşakonağı Yaylası’nda tertemiz havada güzel bir gün geçirerek harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Kış aylarında büyüleyici kar manzaraları, yaz aylarında ise sarı yayla çiçekleriyle süslenen yemyeşil yaylada dağ eteklerinde sıralanmış ahşap yayla evlerinin de harika fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Karadeniz'in panoramik manzaralarını sunan Burunucu Köyü’ne de mutlaka uğramanızı önerdiğimiz ilçede Ofran Burnu Plajı ve Ayvasıl Plajı ile de yüzlerce insanın kendine çeken küçük köyde sahil kenarında sıralanan balık restoranlarında da taze Karadeniz balıkları tadarak gezinizin yorgunluğunu atabilirsiniz.

Mimar Sinan’ın çıraklık eseri olan ve İstanbul Saraçhane Camii'nin bir benzeri olan Sarayburnu Camii'nin ziyaret edebileceğiniz gezinizde caminin etkileyici taş işçiliklerini de yakından inceleyebilirsiniz. İlçe merkezine 2 kilometre uzaklıktaki Acısu Kaya Kilisesi ise kaynaktan fışkıran sodalı sularıyla hem tarih hem de sağlık amaçlı gezilerle sıkça ziyaret ediliyor. Yöresel yemekleriyle de dikkat çeken Bulancak'ta çeşit çeşit hamsi yemeklerinin yanı sıra karalahana diblesi, ısırgan püresi, fasulye turşusu ve kiraz tuzlaması gibi pek çok yöresel yemeği tadarak da yorgunluk atabilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular