Palandöken Araç Kiralama

Palandöken Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Palandöken
Araç Sınıfları:Ekonomik, Suv
Kiralama Noktaları2
Popüler Acenteler:Green Motion
Palandöken Hakkında

Türkiye’de kış turizmi denildiği zaman akla gelen ilk yerlerden biri olan Palandöken, Erzurum’un en büyük ikinci ilçesi olarak dikkat çekiyor. Özellikle Palandöken Kayak Merkezi ile kış aylarında büyük bir ilgi uyandıran Palandöken, şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunuyor.

Kış sporlarının ülkemizdeki merkezi kabul edilen ve pek çok uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan Palandöken’i kiraladığınız araçla kapsamlı bir şekilde gezebilirsiniz. Volkanik kökenli dağlık bir araziye sahip olan Palandöken ilçesi ile Erzurum Havalimanı arasında 35 km’lik bir mesafe söz konusu. Havalimanı çevresinden ya da şehrin farklı bir bölgesinden kiraladığınız araçla tarihi ve kültürel destinasyonları kolayca keşfedebilirsiniz.

Palandöken’i araçlarıyla ziyaret edenler, genellikle Palandöken Kayak Merkezi’ne öncelik veriyor. Siz de gezi rotanıza Palandöken Kayak Merkezi ile başlamak istiyorsanız, D950 Yolu’nu hat boyunca takip edebilirsiniz. Alpaslan Türkeş Bulvarı ya da Atatürk Bulvarı’na dönüş yapmanız durumunda Palandöken Kayak Merkezi’ne doğru yol alabilirsiniz. Görece daha sakin bir kayak merkezine gitmek isterseniz, Palandöken Kayak Merkezi’ne giderken karşılaşacağınız Konaklı Kayak Merkezi’ni de değerlendirebilirsiniz. Öncesinde alışveriş yapmak adına, şehir merkezinde yer alan ve bölge halkı tarafından büyük ilgi gören Forum Erzurum’a uğrayabilirsiniz.

Bölgenin önemli bir tabiat güzelliği olarak öne çıkan Nene Hatun Tarihi Milli Parkı’na gitmek istiyorsanız, Erzurum-Ağrı Yolu’ndan yararlanabilirsiniz. Yine aynı yolu kullanarak Pasinler Hasankale Kaplıcaları’na da uğrayabilirsiniz. Kiraladığınız araçla Palandöken ilçe merkezinde dolaşırken ise birbirine oldukça yakın konumda olan Yakutiye Medresesi, Çifte Minareli Medrese ve Ulu Camii gibi tarihi yerlere aynı gün içerisinde tanıklık etme şansı bulabilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular