Erzincan Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Erzincan Havalimanı Hakkında

Erzincan Havalimanı, Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden bir tanesi olan Erzincan’da yer alır. Şehrin ticari, kültürel ve turistik anlamda kalkınmasını sağlayan havalimanı, 1988 yılından beri hizmet verir. 2011 yılında yeni inşa edilen terminal binasıyla modern bir havalimanı olarak hizmet vermeye devam eder. 2021 yılında alınan kararla havalimanının adı Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı olarak değişti.
Erzincan’da iklim özellikleri ve coğrafi yapının neden olduğu zorlukları aşmanın en ideal yolu havayolu taşımacılığı. Bu çerçevede hizmet veren Yıldırım Akbulut Havalimanı, iç ve dış hat seferlerine açık. Ankara ve İstanbul gibi şehirlere ulaşım sağlayan havalimanı dönemsel olarak dış hat seferlerinin de gerçekleştiği bir nokta. Yılda ortalama 500.000 yolcunun tercih ettiği havalimanı gün geçtikçe önem kazanıyor.
Havalimanı ve merkez arasındaki mesafe 7 km olduğundan ulaşım oldukça kolay. Toplu taşıma en çok tercih edilenlerden bir tanesi olsa da konforu ve rahatlığı arayanların tercihi daime araç kiralama, havalimanı transferi ve taksi olur. Siz de seçiminizi yaparak Erzincan’ı keşfetmeye başlayabilirsiniz. Erzincan’a ulaştığınızda araç kiralama hizmeti alarak Kemaliye Karanlık Kanyon, Girlevik Şelalesi, Terzibaba Mezarlığı, Sultan Melik Türbesi, Otlukbeli Gölü ve Mama Hatun Türbesi’ni ziyaret etmelisiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular