Elazığ Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Elazığ Havalimanı Hakkında

Elazığ Havalimanı, 1940 yılından beri Elazığ’da faaliyet gösteren bir bağlantı noktası özelliği taşır. Türkiye’nin ilk sivil havalimanlarından biri olmasının yanı sıra bölgedeki şehirlerden genel yolcular için de oldukça önemli. 2012 yılında yenilenen hizmet binasıyla modern bir havalimanı hüviyetine kavuştu. Yırtiçi seferlerde İstanbul ve Ankara ile bağlantı sağlarken uluslararası uçuşlarda Düsseldorf, Frankfurt ve Hannover’e bağlantı sağlar. 

Yıllık ortalama yolcu kapasitesi 1 milyondan fazla olan Elazığ Havalimanı, şehrin kalkınmasında önemli bir yere sahip. Doğu Anadolu Bölgesi’nde kış aylarında yol koşullarının zorlu olması yolcuların havayolunu tercih etmesini sağlar. Bu çerçevede Elazığ Havalimanı, şehre ulaşımı kolaylaştıran bir seçenek.

Şehir merkezine yaklaşık 12 km uzaklıkta bulunan havalimanının ulaşım konusunda çok başarılı seçenekler sunduğu bir gerçek. Toplu ulaşım gibi alternatiflerin bulunduğu Elazığ Havalimanı’nda en ideal çözümler araç kiralama, taksi ve havalimanı transferi. Özellikle de araç kiralama ile şehri gezmek ve güzellikleri keşfetmek mümkün. Siz de Elazığ’a seyahat ettiğinizde araç kiralama ile şehirdeki tarihi ve kültürel zenginlikleri keşfetmelisiniz. Elazığ’da mutlaka görmeniz gereken yerler; Harput Antik Kenti, Hazar Gölü, Golan Kaplıcaları, Çırçır Şelalesi, Saklıkapı Kanyonu ve Kara Leylek Kanyonu olur.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular