Nilüfer Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Ekonomik
Ekonomik
Suv
Suv
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs
Üst
Üst

Nilüfer Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Nilüfer
Araç Sınıfları:Ekonomik, Suv, Orta, Lüks, Minibüs, Üst
Kiralama Noktaları6
Popüler Acenteler:Sixt
Nilüfer Hakkında

Bursa’nın sevilen ilçelerinden biri olan Nilüfer, tarihi ve kültürel mekânlarıyla sene boyunca yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bursa şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan ilçe, göletleri, müzeleri, kiliseleri, köyleri ve mağaralarıyla ziyaret edilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Merkez ilçelerinden biri olan Nilüfer; Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya ile komşu durumunda. Bu sayede kiraladığınız araçla hem ilçe sınırları içerisinde gezmeye değer gördüğünüz yerleri hem de çevre ilçelerde bulunan doğal güzellikleri kolayca keşfedebilirsiniz. Nilüfer ile Bursa Yenişehir Havalimanı arasında yaklaşık olarak 74 km’lik bir sürüş mesafesi bulunuyor.

Araç kiralama seçeneklerini değerlendirip Nilüfer ilçesine yöneldiğinizde, Gölyazı ve Dağyenice Göleti’ne öncelik verebilirsiniz. Nilüfer gezi listelerinde her zaman başı çeken Gölyazı, Ulubat Gölü’nün ortasında konumlanıyor. Gölyazı’ya geldiğinizde Ağlayan Çınar’ı da ziyaret etmeniz mümkün. Bir yarımada biçiminde olan Gölyazı’ya ulaşmak adına önce İzmir Yolu Caddesi’ni, sonrasında da Balıkesir Bursa Yolu’nu takip etmelisiniz. Bu yol üzerinde giderken Bursa Uludağ Üniversitesi’ne de yakından tanıklık edebilirsiniz. Dağyenice Göleti içinse Lefkoşa Caddesi’ne yönelmeniz şart. Bu uzun cadde sizi aynı zamanda Atatürk Kent Ormanı’na ve Doğancı Barajı’na da götürebiliyor.

Nilüfer ilçesinin en çok sevilen köylerinden biri olan Misi Köyü’nü görmek isterseniz, aracınızla Bursa-Keles Yolu’na girmelisiniz. Manzarasıyla sizi büyüleyecek köyde büyük bir müze ve çocuk kütüphanesi dışında çok sayıda piknik alanı, kahvaltı mekanı ve çay bahçesi bulunuyor. Ülkemizin en uzun 6. mağarası olarak bilinen Ayvaini Mağarası da Nilüfer ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Bu ilginç mağaraya kiraladığınız araçla gitmek isterseniz, Ulubat Gölü’nün kuzeyine doğru yol almalısınız.

Yolculuğunuza ilçe merkezinde devam etmek isterseniz, Agora Çarşısı olukça iyi bir seçenek olarak görünüyor. Aradığınız pek çok şeye kolayca ulaşabileceğiniz çarşı, Ahmet Vefik Paşa Caddesi’nde konumlanıyor.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular