Bolu Araç Kiralama

Bolu Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Bolu
Kiralama Noktaları1
Bolu Hakkında

Yüzölçümünün yüzde 59’u ormanlarla kaplı olan Bolu, özellikle kent merkezine yaklaşık olarak 47 kilometre uzaklıkta bulunan Abant Gölü ile tanınıyor. Sakinlik ve huzur arayan kişilerin tercihi olan bu yer, son dönemlerde yürüyüş ekiplerinin de gözde lokasyonlarından birisi oldu. Kendine has kültürü ile öne çıkan kent tarihi milattan önce 6 binli yıllara kadar gidiyor.

Bolu, hem huzuru arayan hem de yenilenmeye ihtiyacı olan birçok kişinin tercihleri arasında bulunuyor. Ormanlık alanların fazlalığı dolayısıyla kentte bu tür yerleri bulabilmek hiç de zor değil. Bunun yanı sıra gezilip, görülecek birçok alana da sahip olan Bolu’da tüm gezintinizi araç kiralama yöntemi ile eğlenceli ve pratik hale getirebilirsiniz. Kent, başkent Ankara’ya 186, İstanbul’a ise 259 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Dolayısıyla her iki şehirden de araç kiralayarak kente ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Bolu gezinizde huzuru arıyorsanız il sınırları içerisinde yer alan birçok milli parkta vakit geçirebilirsiniz. Bunların başında kent merkezine 42 kilometre uzaklıkta bulunan Yedigöller Milli Parkı ve yine merkeze 47 kilometre mesafede bulunan Abant Gölü ve Tabiat Parkı tercih edilebilir. Bunun yanı sıra, merkeze 13 kilometre uzaklıkta yer alan Gölcük Tabiat Parkı, Sülüklü Göl Tabiat Parkı, Akkaya Travertenleri, Bolu il merkezine 62 kilometrelik uzaklıkta konumlanan Karagöl Tabiat Parkı da tercihleriniz arasında olabilir. Tüm bu seçeneklere ek olarak Gerede, Mudurnu, Seben Gölü, Köroğlu Şelalesi, Çubuk Gölü, Bolu merkeze 38 kilometrelik mesafe içerisinde yer alan Kartalkaya Kayak Merkezi, yemekleri ile ünlü Mengen, Gazi Süleyman Paşa Camii, Bolu Kent Müzesi, Bolu Yıldırım Beyazıt Camii, Armutçular Konağı, Yıldırım Beyazıt Hamamı da ziyaret listenizde yerini alabilir.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular