Bitlis Merkez Araç Kiralama

Merkez Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Merkez
Bitlis Merkez Hakkında

Van Gölü kıyısında eşsiz bir doğaya sahip olan Bitlis, türkülere konu olan illerimiz arasında yer alıyor. Bitlis merkezinde ve hemen her ilçesinde kültüründen bir iz görebilmek mümkün. Kent tarihi ise, Neolitik Çağ (Cilalı Taş Devri) adı verilen döneme kadar uzanıyor. Bu da şehrin geçmişi konusunda derin bir tarihe sahip olduğunu bize gösteriyor. Bu özellikleri dolayısıyla Bitlis, yılın belirli dönemlerinde turist akınına uğruyor.

Bitlis merkezi en az ilçeleri kadar geniş tarihi mirası bugün dahi turistlere sergiliyor. Bu sebepten dolayı gezintiniz esnasında rahat hareket edebilmek için araç kiralama seçeneğini gündeminize alabilirsiniz.   Böylece keşif süreciniz daha eğlenceli hale gelebilir.

Bitlis merkez ve yakın çevresinde bölgeyi tanıtan ve kültürel mirasın temelini oluşturan birçok mekan yer alıyor. Aynı zamanda kent merkezine yakın konumda yer alan doğal güzellikleri de bu kapsamda görebilirsiniz. El Aman Hanı, Tarihi Başhan Hanı, türkülere konu olan Beş Minare, Bitlis Etnografya Müzesi, Bitlis Seyir Tepesi, Şeyh Hasan Camii, Sultan Kureyşi Camii, Han Hamamı, Alibulak Çeşmesi, Bitlis Kale Altı, Paşa Hamamı ve Tijik Tepesi’ni bu yerler arasında sayabiliriz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular