Batman Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Orta
Orta
Ekonomik
Ekonomik
Batman Havalimanı Hakkında

Batman Havalimanı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan önemli havalimanlarından bir tanesi. Batman’ın metropol şehirlere bağlantısını sağlayan havalimanı 1998 yılından beri aralıksız hizmet verir. Şehrin coğrafi konumu nedeniyle ulaşımın zaman zaman zor olmasına karşın havalimanı aracılığıyla şehre geliş ve gidişler kolaylaşır. Bu yönüyle Batman Havalimanı yıllık 500.000’den fazla insanın tercih ettiği bir bağlantı noktası.
İstanbul, Ankara ve İzmir’e uçuşların gerçekleştiği Batman Havalimanı sadece yurtiçi uçuşlar için kullanılmaz. Çevre şehirlerde büyük ve önemli havalimanlarının bulunması bu yönüyle havalimanının daha sınırlı bir alanda hizmet vermesini sağlar. Şehir merkezine yaklaşık 7 km mesafede bulunan Batman Havalimanı’na ulaşım da oldukça kolay. Toplu ulaşım gibi alternatiflerin yanı sıra lüks ve konforu vaat eden araç kiralama, havalimanı transferi ile taksi seçenekleri mevcut.
Batman, kültürel ve tarihi anlamda çok zengin bir şehir. Bu yönüyle Batman’a seyahat ettiğinizde görmeniz gereken onlarca yer var. Araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak tercih edeceğiniz güzellikleri şu şekilde sıralamak mümkün: İmam Abdullah Zaviyesi, Mor Kiryakus Manastırı, Zeynel Bey Kümbeti, Rabat Kalesi ve Hallan Çemi Höyüğü.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular