Edremit (EDO) Havalimanı Araç Kiralama

Edremit Havalimanı Hakkında

Edremit Havalimanı ya da Koca Seyit Havalimanı olarak bilinen bu havalimanı Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alıyor. Marmara Bölgesi’nin en fazla talep gören havalimanları arasında yer alan Koca Seyit Havalimanı Balıkesir’e ziyarete gelecek kişilere çeşitli olanaklar ve kolaylıklar sunuyor. Balıkesir’de 2 havalimanı yer alıyor. Bunlardan biri olan Koca Seyit Havalimanı'nda hem yurt içi hem de yurt dışı uçuş seferleri düzenleniyor. Bu nedenle havalimanına azımsanmayacak sayıda yolcu geliyor. Bu yolcuların Balıkesir merkez ve diğer illere ulaşması noktasında çeşitli araç kiralama seçenekleri sunuluyor. 

Balıkesir merkeze 86 km uzaklıkta yer alan havalimanında şehir merkezine ulaşımda  araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Araç kiralama fırsatları ile Edremit ve Balıkesir’in çeşitli yerlerini de rahat ve hızlı bir şekilde gezebilirsiniz.

Edremit Havalimanı Ayvalık'a 42 km, Cunda Adası'na 47 km, Sarımsaklı'ya 46 km uzaklıkta yer alıyor. Araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk ile Cunda Adası, Sarımsaklı ve Ayvalık'a ulaşabilirsiniz. 

Son derece büyük konfor sunan araç kiralama hizmetleri ile Balıkesir gezinizi unutulmaz bir hale dönüştürebilirsiniz. Balıkesir seyahatiniz sırasında; Balıkesir Saat Kulesi, Yedi Şehitler Anıtı, Hisaralan Kaplıcaları, Susurluk Kaplıcaları, Balıkesir Sındırgı Hisaralan Termal Turizm Merkezi, Ekşidere Dağ Ilıcası, Emendere Kaplıcaları gibi çeşitli doğal ve tarihi güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. 

Balıkesir Edremit Havalimanı'nda Araç Kiralayacaklar İçin İpuçları

Araç modeli: Edremit sahil şeridinde yer alan bir ilçe olduğu için hem sahil kenarı hem de kırsal ve dağlık akanlara uygun araçlar tercih edebilirsiniz. Plajlara ve müze ören yerlerine ulaşım için Sedan modeli araçlar tercih edebilirsiniz.

Vites: Şehir içi kullanımlarda otomatik vitesli araçlarla konforlu ve rahat sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Trafik durumu: Edremit yaz tatili sezonunda yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Yazın plaja giden sahil yolları ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu merkeze yakın yollar trafik sıkışıklığının yaşandığı yerler.

Güvenlik: Edremit dağlık bir alanda yer aldığı için virajlı dağ yolları yer yer yokuşlu güzergahlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda aracınızın tabanının yerden yüksek olmasına özen göstermelisiniz.

Önemli: Aracınızı teslim almak için yanınızda ehliyetiniz, kimliğiniz ve adınızın yazdığı bir kredi kartı bulunmalı. Ayrıca depozitoyu ödemek için araç rezervasyonunu yaptığınız ve üzerinde kendi adınızın yazılı olduğu kredi kartını göstermelisiniz.

Yabancı uyrulu turistlerin dikkatine: Latin alfabeli ehliyet sahibi olmayan sürücüler araç kiralama esnasında ehliyetlerine ek olarak, uluslararası ehliyet ve pasaportlarını sunmak zorundadırlar.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular