Balıkesir Edremit Havalimanı Araç Kiralama

Kiralanabilecek Araç Listesi

Üst
Üst
Ekonomik
Ekonomik
Orta
Orta
Lüks
Lüks
Edremit Havalimanı Hakkında

Edremit Havalimanı ya da Koca Seyit Havalimanı olarak bilinen bu havalimanı Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alıyor. Marmara Bölgesi’nin en fazla talep gören havalimanları arasında yer alan Koca Seyit Havalimanı Balıkesir’e ziyarete gelecek kişilere çeşitli olanaklar ve kolaylıklar sunuyor. Balıkesir’de 2 havalimanı yer alıyor. Bunlardan biri olan Koca Seyit Havalimanı'nda hem yurt içi hem de yurt dışı uçuş seferleri düzenleniyor. Bu nedenle havalimanına azımsanmayacak sayıda yolcu geliyor. Bu yolcuların Balıkesir merkez ve diğer illere ulaşması noktasında çeşitli araç kiralama seçenekleri sunuluyor. 

Balıkesir merkeze 86 km uzaklıkta yer alan havalimanında şehir merkezine ulaşımda  araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Araç kiralama fırsatları ile Edremit ve Balıkesir’in çeşitli yerlerini de rahat ve hızlı bir şekilde gezebilirsiniz.

Edremit Havalimanı Ayvalık'a 42 km, Cunda Adası'na 47 km, Sarımsaklı'ya 46 km uzaklıkta yer alıyor. Araç kiralama seçeneklerinden faydalanarak yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk ile Cunda Adası, Sarımsaklı ve Ayvalık'a ulaşabilirsiniz. 

Son derece büyük konfor sunan araç kiralama hizmetleri ile Balıkesir gezinizi unutulmaz bir hale dönüştürebilirsiniz. Balıkesir seyahatiniz sırasında; Balıkesir Saat Kulesi, Yedi Şehitler Anıtı, Hisaralan Kaplıcaları, Susurluk Kaplıcaları, Balıkesir Sındırgı Hisaralan Termal Turizm Merkezi, Ekşidere Dağ Ilıcası, Emendere Kaplıcaları gibi çeşitli doğal ve tarihi güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. 

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45000.png
En iyi fırsatları yakalayın
Farklı rent a car firmalarına ait onlarca araçta size en uygun araçları listeliyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular