Cunda Araç Kiralama

Cunda Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Cunda
Balıkesir Cunda Hakkında

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı çok sevilen bir tatil cenneti olan Cunda Adası, Ayvalık'ın 22 adası içinde yerleşime açık tek ada ve Türkiye'nin en büyük 4. adası konumunda. Cunda Adası, her köşesinde sunduğu tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra her bütçeye uygun butik otelleri ve kendine özgü otantik atmosferi ile hem yaz tatilleri hem de yılın her mevsimi keyifli geziler yapmak için ideal bir adres. Balıkesir merkezinden 1,5 saatte, Ayvalık’tan ise 15-20 dakikada araç kiralayarak kolayca ulaşabileceğiniz Cunda Adası'nda büyüleyici Ege Denizi manzaraları sunan tarihi yel değirmenlerine uğrayıp harika fotoğraflar çekerek gezinize başlayabilirsiniz.

Arnavut kaldırımlı çiçeklerle süslü dar sokakları birbirinden güzel kafeler, restoranlar ve sanat merkezleriyle çevrili olan Cunda Adası'nın çarşılarında ise el yapımı süs eşyaları alabilirsiniz. Küçük balıkçı sandallarının sıralandığı marinasında tekne gezilerine katılarak Ayvalık’ın birbirinden güzel ıssız adalarını keşfedebileceğiniz Cunda Adası’nda Aşıklar Tepesi’nden de büyüleyici gün batımı manzaraları izlemeyi unutmayın.

Çataltepe Plajı, Cunda Plajı ve Ortunç Koyu gibi çam ormanlarıyla sarılı turistik yerlerde kendinizi masmavi sulara bırakarak doyasıya yüzebileceğiniz Cunda Adası’nda Ayvalık Adalar Tabiat Parkı'nın el değmemiş doğal güzellikleri içinde keyfi yürüyüşler yaparak sessiz koylarda gözlerden uzakta keyifle yüzebilirsiniz. Tekne gezileriyle etkileyici Tımarhane Adası ve Güvercin Adası gibi turistik noktalarını gezebileceğiniz Cunda Adası'nda Taksiyarhis Kilisesi’nin zengin koleksiyonlarını incelemeyi ve sahil yolundaki balık restoranlarında çarpıcı gün batımları manzaraları eşliğinde taze balıklar tatmayı da unutmayın.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular