Nazilli Araç Kiralama

Nazilli Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Nazilli
Aydın Nazilli Hakkında

Aydın'a yaklaşık 25 kilometre uzaklıktaki tarihi Nazilli ilçesi, çevresini saran tarihi hazinelerle hem de günümüze kadar korunmuş otantik atmosferiyle keyifle günübirlik geziler için ideal. Ege'nin en eski yerleşimlerinden biri olarak Roma İmparatorluğu'ndan Lidya, Selçuklu ve Osmanlı dönemine kadar pek çok medeniyetten izler görebileceğiniz Nazilli'nin dar sokaklarında yüzlerce yıldır tarihi konaklar arasında da yürüyüşler yapabilirsiniz.

Araç kiralamana hizmeti alarak çevresindeki tarihi hazineleri rahatça keşfedilebileceğiniz Nazilli’de ilk gitmeniz gereken yerlerden biri 2500 yıllık olduğu tahmin edilen ve bulunduğu konumdan Menderes Ovası’nın panoramik manzaralarını sunan Harpasa Antik Kenti. İlçeye yaklaşık 6 kilometre uzaklıktaki Mastura Antik Kenti ve Nysa Antik Kenti de tarih meraklılarının keyifle gezebileceği yerler arasında.

El yapımı yüzlerce yöresel ürünü bir arada bulabileceğiniz Nazilli Uzun Çarşı’ya mutlaka uğramanızı önerdiğimiz gezinizde çarşı çevresindeki yerel restoranlarda da geleneksel Nazilli lezzetlerini tadarak yorgunluk atabilirsiniz. Bölgede yapılan kazılardan elde edilen paha biçilmez eserleri ve ilçenin yüzlerce yıllık kültürel objelerini inceleyebileceğiniz Nazilli Etnografya Müzesi'ni de gezebilir ve şehir merkezinde Osmanlı döneminden günümüze kalan tek hamam olan Dokuzlar Hamamı’na uğrayabilirsiniz. Kalabalıklardan uzakta dinlenmek için ise Nazilli’ye sadece 10 dakika uzaklıktaki sessiz ve huzurlu Dereağzı Şelalesi’ne araç kiralayarak kolayca gidebilirsiniz.

Popüler Lokasyonlar


Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi’mizdeki uzmanlarımıza ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular