Gölbaşı Araç Kiralama

Gölbaşı Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Gölbaşı
Ankara Gölbaşı Hakkında

Başkent Ankara'nın Mogan Gölü kıyısında uzanan sessiz ve huzurlu köşelerinden biri olan Gölbaşı, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre güneyinde yer alıyor. 100.000’e yakın nüfusu bulunan ve yıl boyunca huzurlu atmosferini korumayı başaran Gölbaşı'nda doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi konaklar ve hazineleri de keşfetme şansı bulacaksınız. Araç kiralama alarak geniş bir alana yayılan güzelliklerini keşfe çıkabileceğiniz Gölbaşı’nda Mogan Gölü, ilk uğramanız gereken yerler arasında. Ankara'nın en sevilen rekreasyon alanlarından biri olan Mogan Gölü ve Mogan Parkı; yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, seyir teraslarıyla hafta sonları yüzlerce insanı kendine çekiyor.

Şehrin kalabalığından uzakta dinlenmek ve harika doğa fotoğrafları çekmek için ideal olan, ilçe merkezine yürüyüş mesafesindeki Atatürk Sahil Parkı ise çarpıcı göl manzaraları, çiçek bahçeleri, piknik alanları, yürüyüş yolları ve spor alanlarıyla çok ilgi görüyor. Tarih ve kültür meraklarının keyifle gezebileceğiz Müze Evliyagil; etkileyici heykel bahçesi, sergi salonlar ve yüzlerce kitaplık kütüphanesiyle gezilmeye değer yerler arasında.

Gölbaşı'na yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki bir Bağiçi Köyü ise panoramik manzaralar sunan kalenin yanı sıra organik ürünlerle hazırlanan kahvaltıları ve geleneksel Anadolu lezzetleriyle de insanları kendine çekiyor. Esenboğa Havalimanı'na yaklaşık 45 kilometre uzaklıktaki Gölbaşı'nda araç kiralama hizmeti alarak hem havalimanına hem de Gölbaşı'nın tarihi ve turistik noktalarına kolayca ulaşmanız mümkün.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular