Eryaman Araç Kiralama

Eryaman Araç Kiralama Bilgileri

Alış Yeri:Eryaman
Ankara Eryaman Hakkında

Ankara'nın 11 mahalleden oluşan en büyük semtlerinden biri olan Eryaman, şehir merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 1970'li yılların başından itibaren toplu konut alanı olarak planlanan Eryaman'da çok sayıda konut, iş yeri ve kamu kurumu bulunuyor. Modern yapıları ve ulaşım olanaklarıyla Ankara'nın en popüler yerleşim yerlerinden biri haline gelen Eryaman, aynı zamanda birçok park, tarihi cami ve türbeye de ev sahipliği yapıyor. Eryaman, modern yapısı ve ulaşım olanakları ile Ankara'nın en popüler yerleşim yerlerinden biri arasında.

50 hektarlık yeşil alanıyla 2003 yılında hizmete açılan Göksu Parkı, aynı zamanda Ankara’nın en büyük parklarından biri olarak keşfedilmeye değer. Eski Susuz Göleti’nin olduğu alanda tasarlanan Göksu Parkı; yöresel lezzetler tadabileceğiniz restoranları, kafeleri, piknik alanlar, çocuk oyun parkları, yürüyüş ve koşu yollarıyla da çok ilgi görüyor. Eryaman’ın simgelerinden biri haline gelen hem dış hem de iç mimarisiyle tamamen ters olarak inşa edilen Tepetaklak Ev’e de mutlaka uğramanızı önerdiğimiz gezinizde 1900’lü yıllarda günümüze uçak modellerini görebileceğiniz Hava Kuvvetleri Müzesi de çocuklu ailelerin keyifle gezebileceği yerlerden.

Eryaman’da 2004 yılında açılan ve 20 bin metrekarelik bir alanı kapsayan Kemal Sonunur Parkı; yürüyüş yolları, çocuk alanları ve çay bahçeleriyle özellikle hafta sonları yüzlerce kişiyi kendine çeken yerler arasında. Alparslan Türkeş Parkı, Ahi Evran Camii ve Türbesi gibi çok ziyaret edilen yerlere de uğrayabileceğiniz Eryaman’dan araç kiralama hizmeti alarak hem 50 kilometre uzaklıktaki Ankara Esenboğa Havalimanı’na hem de şehrin turistik noktalarına konforlu yolculuklarla ulaşabilirsiniz.

Aracınızı Enuygun'dan Kiralamak İçin Çok Sebebiniz Var

https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-icon-52855.png
Onlarca firmayı karşılaştırın
Size en uygun aracı ve fiyatı bulmak için 100'den fazla firmanın tekliflerini karşılaştırın.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/value-car-icon-45641.png
Tercihlerinize uygun araçları filtreleyin
Tercihlerinize uygun aracı bulmanız için geniş filtreleme seçenekleri sunuyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/45003.png
Tüm işlemlerinizi Enuygun üzerinden yapın
Sizi başka sitelere yönlendirmeden işlemlerinizi kolayca yapmanızı sağlıyoruz.
https://cdn2.enuygun.com/media/lib/uploads/image/anasayfa-prop-4-icon-52890.png
7/24 Çağrı Merkezi’ne ulaşın
0850 333 88 88 numaralı ENUYGUN Çağrı Merkezi'ne yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular