Trabzon Uçak Bileti Ara

En Ucuz Trabzon Uçak Biletleri

Sizin için seçtiğimiz Trabzon kalkışlı uçuşlar:

Sizin için seçtiğimiz Trabzon kalkışlı yurt dışı uçuşlar:

Trabzon Hakkında

Trabzon, Karadeniz Bölgesi'nde yaklaşık 1 milyon nüfusa sahip önemli bir büyükşehirdir. Kentte ılıman ve yaz kış yağışlı Karadeniz iklimi görülür. Sümela Manastırı, Ayasofya Kilisesi, Atatürk Köşkü, Kızlar Manastırı gibi tarihi yerler gezilebilir. Ayrıca Maçka, Uzungöl gibi önemli sayfiye yerleri de popülerdir. Ama kentin en güzel manzarasını Boztepe'den seyredebilirsiniz. Şehir dışında yeşilin bin bir tonunu görebileceğiniz çok güzel yaylalar bulunur.

Trabzon'da balıkçılık gelişmiştir özellikle hamsi kentle birlikte anılan bir balık türüdür. Ayrıca şehir insanının en büyük tutkusu da futboldur. Trabzon'da yaşayanların geneli Trabzonspor'u tutar. Havalimanı kent merkezindedir. Havalimanından ulaşımda bir sorun yaşanmaz. Şehirde Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi eğitim vermektedir.

Trabzon'a bağlı ilçeler ise şunlardır: Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çarşıbaşı, Çaykara, Şalpazarı.

Trabzon Seyahat Rehberi

Trabzon'da ne yenir ne içilir
Trabzon'da ne yenir ne içilir
Trabzon'da gezilecek yerler
Trabzon'da gezilecek yerler
Ortalama sıcaklık (Gelecek 5 gün)
Gün Min Max
Çar 26ºC 16ºC
Per 27ºC 17ºC
Cum 27ºC 16ºC
Cmt 26ºC 16ºC
Paz 27ºC 17ºC
Uçuş süreleri
Şehir Süre
Adana 1 saat 10 dk
Ankara 1 saat 10 dk
Antalya 1 saat 40 dk
Bodrum 1 saat 20 dk
Gaziantep 1 saat 30 dk
Istanbul 1 saat 40 dk
Izmir 1 saat 20 dk
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
ENUYGUN Seyahat’ten alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.
x