Eskişehir Uçak Bileti Ara

En ucuz Eskişehir Uçak biletleri

Sizin için seçtiğimiz Eskişehir varışlı uçuşlar:

Şu an Eskişehir şehrine uçak bileti bulunmuyor, diğer şehirlerde ucuz uçak bileti bulmak için tıklayın.

Eskişehir Seyahat Rehberi

Eskişehir'de ne yenir ne içilir?
Eskişehir'de ne yenir ne içilir?
Eskişehir'de gezilecek yerler
Eskişehir'de gezilecek yerler
Ortalama Sıcaklık (Gelecek 5 gün)
Gün Max Min
Cum 26ºC 11ºC
Cts 29ºC 14ºC
Paz 30ºC 13ºC
Pzt 29ºC 12ºC
Sal 26ºC 12ºC
Uçuş Süreleri
Şehir Süre
İstanbul'dan 29 dk
Ankara'dan 31 dk
İzmir'den 51 dk
Trabzon'dan 2 saat 3 dk

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Türkiye'nin son yıllarda en planlı ve modern bir şekilde büyüyen kentlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Şehirde yapılan büyük parklar, Porsuk çayının temizlenmesi ve burada yapılan gondol sefalarıyla bir anda turizm potansiyelini de arttıran bir yer haline geldi. Hafta sonları özellikle İstanbul ve Ankara'dan yerli turistlerin ziyaretinin arttığı Eskişehir'e gidecekseniz, tarihi evleriyle Odunpazarı'nı, Kent Park, Sazova Parkı ve Balmumu Müzesi'ni gezilebilirsiniz. Yine şehrin kalbinin attığı Doktorlar Caddesi ve meydanlardaki heykeller de görülmeye değerdir. 764 bin nüfusu olan bu kent, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile daha da kalabalıklaşıyor. Bu yüzden Eskişehir için üniversite şehri sıfatı kullanılır. Eskişehir havayolu, karayolu ve tren yolu ulaşımının ortasında yer alır. Ankara ve Konya'ya hızlı trenle ulaşım vardır. İstanbul'dan da trenle gidebilirsiniz. Anadolu Havalimanı'ndan uçakla ulaşım sağlanabilir. Eskişehir'e yolunuz düşmüşken, çiğ börek ve met helva yemeden dönmeyin.

Yorumlar

Aşağıda yazılan yorumlar, Enuygun.com ziyaretçilerine ait görüş ve düşüncelerdir. Yorumlar, moderasyondan geçmekte ve onaylanmaları durumunda yayınlanmaktadır. Yine de Enuygun.com, yorumlarla ilgili sorumluluk kabul etmez. Enuygun.com, bu bölümde sorulan sorulara yanıt vermemektedir.
Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret AŞ, Enuygun Seyahat adıyla Türsab’a A-7153 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunan A sınıfı seyahat acentesidir.
ENUYGUN Seyahat’ten alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Turizm ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.
x