En Uygun Sigorta

Sizin için en uygun sigortayı bulun, daha fazla ödemeyin.
Aşağıdaki kutucuklardan almak istediğniz sigorta türüne göre seçim yapın.
En Uygun Sigorta hizmeti, Enuygun Sigorta Acenteliği Limited Şirketi tarafından sağlanmaktadır.

Kasko Sigortası


Aracınızın markası

Zorunlu Trafik Sigortası


Aracınızın markası

Sağlık Sigortası


Doğum yılınız

Konut Sigortası


İncelemek istedğiniz il

Kapat

Ziyaretçilerimiz ne diyor?

Sol TırnakBu uygulama ile bankayı ayağımıza getirdiğiniz için teşekkür ederiz.Sağ TırnakNil Ş. – İstanbul

Sol TırnakGüzel bir site, güzel düşünce, çok hızlı geri dönüş ve ciddi iletişim. Başarılarınız için tebrik ederim.Sağ TırnakOktay E. - İstanbul

Sol TırnakGerçekten güzel hazırlanmış bir site, ben internet tarifesi için kullandım ama iyi hazırlandığını gördüğüm için diğerlerini de denedim. Sponsor olanları belirtmeniz dürüst olmuş size artı puan kazandırıyor.Sağ TırnakMustafa U. – Kocaeli

Sol TırnakBu tür verilerin profesyonelce takip edilip düzenli olarak güncellenmesi çok iyi. Özellikle banka kredileri bölümünü çok faydalı buldum.Sağ TırnakMelikşah Ö.– Ankara

Enuygun.com'a ulaşın

Sigorta hizmetleri için neden Enuygun.com'u kullanmalıyım?

1. Enuygun.com size en iyi sigorta poliçelerini hazırlamak için 10'a yakın anlaşmalı sigorta kurumunun tekliflerini karşılaştırır.
2. Sigorta teklif verilerini anlık olarak güvenilir kurumlardan almaktayız.
3. Sistemimizi size zaman ve para kazandırmak için oluşturduk, en kısa sürede en uygun teklifi bulmak için tecrübeli sigorta uzmanları işlemlerinizi takip ediyor.
4. Tüm başvurularınızı Enuygun.com güvencesi ile online olarak yapabilirsiniz. Başvurularınız sonrasında sigorta ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizin ikili diyaloglar içerisinde sürmesini sağlar.
5. Online sigortacılık ürünlerimiz ile güvenle ve kolaya online kasko, online trafik sigortası, online dask ve konut sigortası yapabilirsiniz.
6. Hemen hemen Türkiye'deki tüm güvenilir ve tanınmış sigorta kurumlarının tekliflerini değerlendiriyoruz.
7. Enuygun.com size yeni çıkan sigorta kampanyaları ile ilgili bilgilendirmeler gönderir.
8. Sigorta Acenteliği çağrı merkezimiz sayesinde, profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz.
9. Sistem üzerinden yapacağınız tüm işlemler dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign koruması altındadır.

Enuygun.com'da hangi sigorta kurumlarının ürünlerini bulabilirim?

Enuygun.com üzerinden sigorta teklifi talebi yaptığınızda doldurduğunuz online başvuru formundaki bilgilerinize göre sistem üzerindeki en uygun teklif bulunur. En karlı çıkacağınız poliçeyi yaratmak için, Ak Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, HDI Sigorta, Mapfre, Zurich Sigorta ve Euro Sigorta gibi sigortacılık sektörünün önde gelen kurumlarının tekliflerini karşılaştırıyoruz. Bu kurumlardan sistemimiz üzerinden Kasko, Zorunlu trafik sigortası, Sağlık sigortası, Tamamlayıcı sağlık sigortası, Seyahat sigortası, Konut sigortası ve Dask hizmetlerini online olarak sunuyor.

Sigorta başvuru işlemi nasıl ilerler?

Sistemimiz üzerinden, sigorta seçeneklerinden istediğinizi seçtikten sonra, teklif isteme butonlarını kullanarak, başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz formu gönderdikten sonra, sigorta acentamızda bulunan uzmanlar formu değerlendirerek anlaşmalı kurumların fiyatlarını sorgular. Çıkan sonuçlarla birlikte size telefondan geri dönerek, seçenekleriniz ve fiyatları hakkında size bilgi verirler. Seçiminizi yaptığınızda poliçenizi oluşturup size verilecek hesap numaralarına ödeme geldikten sonra poliçeyi aktif hale getirirler. Sigorta işleminiz başarıyla tamamlandıktan sonra tüm gerekli evraklar önce mail adresinize daha sonra da ev adresinize posta ile gönderilmektedir.

Kasko Sigortası

» Kısa zamanda kasko sigortası teklifinizi alın.
» Size en uygun teklifleri değerlendirin.
» Uygun taksit imkanları ile satın alın.

Trafik Sigortası

» Farklı sigorta şirketlerinden teklifler alın.
» Seçenekler arasından seçiminizi yapın.
» İster taksitle, ister peşin ödeyin.

Sağlık Sigortası

» Sağlık sigortası tekliflerini görün.
» En uygun özel sağlık sigortasını bulun.
» Sağlık poliçesini güvenle alın.

Konut Sigortası

» Anlaşmamız olan sigorta şirketleri arasından en uygun fiyatları görün.
» Peşin ya da taksitle ödeyin.

*** Kasko, zorunlu trafik sigortası, konut sigortası, zorunlu deprem sigortası ve sağlık sigortası hizmetlerimiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince tutulan levhada T10826-T6FT numarasıyla kayıtlı bulunan, ENUYGUN SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından verilmektedir. Enuygun Sigorta Acenteliği Ltd.Şti, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir. Enuygun Sigorta Acenteliği Ltd.Şti tüm faaliyetlerini “Sigorta Acenteleri Yönetmeliği” ne ve Sigortacılık Kanunu’na uygun biçimde yürütmektedir.
x