Image 01 Image 02 Image 03

Smile Adsl

Smile Adsl Logo
 • Smile Adsl Hakkında

  Smile Adsl, Doğan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Doğan Telekom'un Adsl internet markasıdır. 2006 yılında faaliyete geçen Smile Adsl markası, özellikle hızlı kurulum ve kaliteli satış sonrası hizmet özellikleriyle dikkat çekiyor.

 • Smile Adsl Kampanya ve Tarifeleri

  Smile Adsl hesaplı, ucuz ve ihtiyaçlarına uygun şekillerde hazırlanmış alternatif tarife ve kampanya seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.Smile ADSL şu an; İnternet fiyatına D-Smart + limitsiz internet, Limitli fiyatına limitsiz internet, Aylık Paket, Yeni Evli Paketi, Bir Dost Kampanyası isimli kampanyaları sunmaktadır.

  İnternet fiyatına D-Smart + limitsiz internet ile 8Mb’e kadar limitsiz internet alana D-Smart Maxi paket hediye. Smile aktivasyon ise ücretsiz.

  Limitli fiyatına limitsiz internet ile 8Mb’ye kadar limitsiz internet (25AKN) tam 6 ay boyunca 29TL, aktivasyon ücretsiz.

  Yeni evli paketi ile yeni evlenen ya da evlenecek çiftlere hediye ücretsiz internet ve modem.

  Bir Dost Kampanyası ile Smile Adsl abone iseniz, Smile Adsl abonesi yaptığınız her arkadaşınız için 1 ay bedava internet hakkı, toplam 12 arkadaşınızı Smile Adsl abonesi yaparsanız ise tam 1 yıl bedava internet hakkı kazanırsınız.

 • Smile Adsl Kampanya ve Tarife Detayları

  • Yıllık Paket ile 1 yıl boyunca Smile Adsl avantajlarından indirimli ve ucuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde seçtiğiniz pakete göre ilk birkaç ay bedava internet kullanabilirsiniz.
  • Aylık Paket ile aylık ödeme yaparak kampanyasız adsl tarife avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyada indirim ya da bedava internet seçeneği bulunmamaktadır.
  • Bir Dost Kampanyası ile Smile Adsl abone iseniz, Smile Adsl abonesi yaptığınız her arkadaşınız için 1 ay bedava internet hakkı, toplam 12 arkadaşınızı Smile Adsl abonesi yaparsanız ise tam 1 yıl bedava internet hakkı kazanırsınız.
  • 2 Kat Hızlı İnternet ile "1 Mb 4 Gb" Smile Adsl abonesi iseniz ayda 3,09 TL fark ödeyerek 2 kat hızlı 2 Mb 4 GB internet erişimine sahip olabilirsiniz.

Smile ADSL İnternet Bağlantı Tarifelerini Karşılaştırın

Sağlayıcı Bağlantı Limit Açıklama Aylık Ortalama
En fazla 3 seçenek seçiniz!

  Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

En fazla 3 seçenek seçiniz!
Son güncelleme: 19-04-2014

Enuygun.com’a Ulaşın
  Sorularınız İçin Bizi Arayın
  0216-575-0140
  Hafta içi saat 09:00 – 18:00 arası
  bilgi@enuygun.com
Kapat

Ziyaretçilerimiz ne diyor?

Sol TırnakBu uygulama ile bankayı ayağımıza getirdiğiniz için teşekkür ederiz.Sağ TırnakNil Ş. – İstanbul

Sol TırnakGüzel bir site, güzel düşünce, çok hızlı geri dönüş ve ciddi iletişim. Başarılarınız için tebrik ederim.Sağ TırnakOktay E. - İstanbul

Sol TırnakGerçekten güzel hazırlanmış bir site, ben internet tarifesi için kullandım ama iyi hazırlandığını gördüğüm için diğerlerini de denedim. Sponsor olanları belirtmeniz dürüst olmuş size artı puan kazandırıyor.Sağ TırnakMustafa U. – Kocaeli

Sol TırnakBu tür verilerin profesyonelce takip edilip düzenli olarak güncellenmesi çok iyi. Özellikle banka kredileri bölümünü çok faydalı buldum.Sağ TırnakMelikşah Ö.– Ankara

Arkadaşına Tavsiye Et
Enuygun.com'a ulaşın
Copyright 2008-2014 © Enuygun.com
x