Ana sayfa   Bilgi   Yazarlar
Tuğba Hacıbayramoğlu

Tuğba Hacıbayramoğlu

İş Bankası'ndan ayda 650 TL'ye 17.500 TL

İş Bankası'ndan ayda 650 TL'ye 17.500 TL

İş Bankası, her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yeni kredi kampanyasını bu hafta başlattı. %1,38 faiz oranıyla 10.000 TL'den 50.000 TL'ye kadar kredi kullanabileceğiniz bu kampanyada, İş Bankası'ndan aylık 650 TL'ye 17.500 TL kredi çekebilirsiniz.

Aylık ödemeye göre ev seçimi

Aylık ödemeye göre ev seçimi

Ev satın almaya karar verdiniz ancak gelirinize göre ne kadar aylık taksit ödeyebileceğinizi bilmiyorsunuz. Konut kredisi kullanmanın ana şartlarından biri aylık taksitlerin, gelirinizin %60'ını geçmemiş olması. Ancak burada başka etkenler de devreye giriyor. Ve bakın bankalar aylık taksitler için nasıl bir hesaplama yapıyor.

Sevgililer Günü romantik yer önerileri

Sevgililer Günü romantik yer önerileri

Sevgililer Günü kavramı artık Anneler Günü ya da Babalar Günü gibi özel günler arasına girdi. 14 Şubat'ı daha da unutulmaz kılmak için kısa süreli romantik bir tatile çıkmak isteyenler olabilir. Bu hafta sizlere romantik bir seyahat yapmak isteyenler için, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde gidilebilecek yerleri listeledik.

ING'den ayda 370 TL'ye 10.000 TL kredi

ING'den ayda 370 TL'ye 10.000 TL kredi

12 ay ya da 24 veya 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Şubat ayının en avantajlı kampanyalarından birini ING Bank sunmuş. 12 ay vadede %1,28 faiz ile en uygun faiz veren banka olan ING Bank, 24 ve 36 ay vadede %1,38 faiz oranıyla yine en avantajlı kampanyalardan birini uyguluyor. Enuygun'a özel bu ihtiyaç kredisi kampanyasına göre aylık 371 TL'ye 36 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredinin toplam ödemesi 13.405 TL tutuyor.

2016'da ev sahibi olmak için 5 ipucu

2016'da ev sahibi olmak için 5 ipucu

Ev sahibi olmak ya da konut yatırımı yapmak, yüklü miktarda borca girileceği için zaman isteyen hatta belli bir plan dahilinde hareket edilmesi gereken bir eylem. Ev sahibi olmayı tabi ki önce istemek gerekiyor ancak konut peşinatı bulmak, kredi kullanmak ya da nereden nasıl ev alacağına iyi karar vermek gibi yapmanız ve dikkat etmeniz gereken önemli kriterler var. Bu hafta sizlere yeni yılda ev sahibi olmak isteyenler için 5 altın kuraldan söz edeceğiz.

Sömestr tatilinde son dakika gidebileceğiniz 10 yer

Sömestr tatilinde son dakika gidebileceğiniz 10 yer

Sömestr tatili başladı. Hala tatilde ne yapacağına karar veremeyenler için alternatif seçenekler hazırladım. İster yakın yerler, isterseniz de uzak ama kültürüyle yemekleriyle bize yakın bu yerlere göz atıp kısa süreli bir tatile çıkabilirsiniz. Çocuklarının tatil baskısından bunalanlar, sömestrde gidebileceğiniz bu 10 yere göz atmaya ne dersiniz?

İhtiyaçta faizi en düşük krediler

İhtiyaçta faizi en düşük krediler

Son günlerde yükselen ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte kredi kullanacakların cevabını en çok merak ettiği soru şu: Kredi kampanyalarındaki en düşük faiz oranı kaç ve bu faizi hangi banka sunuyor? Ocak ayı için bankaların kredi kampanyalarını karşılaştırdığımızda, ihtiyaç kredisinde en düşük faiz oranını 12 ay vadede %1,28 ile ING Bank’ın ve %1,29 ile Deniz Bank’ın sunduğunu gördük. Bu iki kampanya da Enuygun’a özel faiz oranlı kampanyalardır. Her iki bankanın da ödemelerine göz atıp, başvurma kararı almanızı kolaylaştıralım.

Konutta 7 yıl avantajı

Konutta 7 yıl avantajı

Konut kredisinde en avantajlı vade hangisi? Bu soru, kişiye göre yani ödeme gücüne göre değişir. Ancak basit bir hesaplamayla 7 yıl vadeli kredi kullananların, 60 ay yani 5 yıl ya da 120 ay yani 10 yıl vadeli kredi kullananlara göre avantajlı bir ödeme tablosuyla karşılaştıklarını gördüm. Nasıl mı?

Astrolog Şenay Yangel'den burçlara göre seyahat önerileri

Astrolog Şenay Yangel'den burçlara göre seyahat önerileri

Yeni bir yıla, yeni bir işe ya da ilişkiye başlarken pek çok kişi astroloji yorumlarını önemser. Hatta her gün burç yorumlarına bakmadan güne başlamayanlar bile vardır. Peki seyahatlerimizde ne yapıyoruz? Seyahatlerinizin daha keyifli ve eğlenceli geçmesi için astrolojik destek almak ister misiniz? Bu hafta Türkiye'de astroloji eğitimi veren ve ABD Kepler College Türkçe Astroloji Bölüm Başkanı Şenay Yangel'i konuk ettik. Seyahatlerimize dair çok özel tüyolar verdi.

Yapı Kredi'den günde 12 TL'ye 10.000 TL

Yapı Kredi'den günde 12 TL'ye 10.000 TL

Nakde ihtiyacı olup, taksitlerini ödemek için günlük harcamalarından ne kadar bütçe ayırması gerektiğini öğrenmek isteyenler olabilir. Kredi taksit ödemelerinizi tabii ki aylık yapacaksınız, yine de ödeme yapacağınız tutarı günlük küçük tutarlar olarak ayırabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'ndan, günlük 12,39 TL yani aylık 372 TL taksitle, 36 ay vadeli %1,39 faizle 10.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Bu tutar ve vadedeki avantajlı kampanyalardan olduğunu da söyleyelim.

x